Firmast

Pottsepapisiku sain aastal 1986 . Olin siis 18 aastane, kui meil, kodus ehitati uut pottidest pliiti­soemüüri. Asi pakkus mulle suurt huvi ja seepärast sai siis ka pidevalt pliidi­soemüüri ehituse juures oldud ning uuritud meistri , Arnold Korbergi, käest igasugu teemat puudutavat. Esimest korda sain ise „ käe saviseks „ 1990­ndal aastal kui oli tarvis taas kodus paar plekkahju ehitada. Siis olin juba pottsepa abiline. Nii see huvi­hobi kasvas . Lisaks uurisin kaasaegset selleteemalist kirjandust. Tegime meistriga tollal klientidele koos mõne töö. Tasapisi alustasingi põhitöö kõrvalt ka pottsepa ametiga, millest areneski välja tõsine soov ja arusaam tehagi vaid seda tööd.

Alates 2006. aastast olengi selle alaga leiba teeninud. Olnud nii ettevõtja FIE­na kui ka palgatöötaja pottsepa firmas. Nüüdseks hetkeks on oma kätega tehtuid küttekoldeid kindlasti kokku juba 100 erineva ringis. 2011 a. lõpus täiendasin end pottseppade koolitusel. 2012. a veebruaris sooritasin kutseeksami, saades kvalifikatsiooniks „pottsepp 3 „ ,mis oli sellel momendil kõrgeim eelviimane aste.

2014 a. lõpus tekkis soov luua oma ettevõte „Ausad Ahjud OÜ“, mille ka nüüd käesoleva aasta veebruaris täide viisin. Ettevõtte eesmärk on ehitada usaldusväärselt kvaliteetsed hästitöötavad küttekolded ja saavutada erinevate klientide rahulolu paljudeks aastateks. Suhtlen eesti , vene ja inglise keeles.

Meeldivat koostööd soovides, Kalle Karelson.